Депортация. Джан Яман, Керем Бюрсин, Ханде Эрчел, Берен Саат. ЧеГО Новости 19

Депортация. Джан Яман, Керем Бюрсин, Ханде Эрчел, Берен Саат. ЧеГО Новости 19

Show Video

Përshëndetje të gjithëve! Me ty Katerina dhe rubrika jonë e përjavshme cheGO lajme - lajme nga Turqia, turizmi, si dhe yjet turq. Sot do të ketë një çështje shumë interesante: Deporti për një foto bananeje, mes aktorëve kryesorë, nisi afera “Vajza në xhami”, reagimi Aras Bulut Iynemli për Bige Onay, Beren Saat në koncertin Kenan Dogulu, Hande Ercel në Nju Jork me e dashura e tij? Çfarë po bën Keremi në këtë kohë? Një intrigë e madhe nga Can Yaman. E gjithë kjo dhe jo vetëm në titullin tonë të preferuar ÇFARË ka lidhje me yjet Le të shkojmë! Lista jonë e dokumenteve të nevojshme në për të shkuar në Turqi dhe ju kujtoj edhe një herë nevojën për të marrë kodin HES, çfarë është kodi HES, ku është i dobishëm dhe si ta merrni atë, ju them më në detaje këtu kjo video. Të gjithë ata që vijnë në Stamboll, natyrisht, vizitojnë Sheshin Sultanahmet. Tani aty luajnë shatërvanët

gjatë gjithë vitit rriten palma dhe lule. Megjithatë, pamja aktuale e sheshit Sulltanahmet është për shkak të fatkeqësi e madhe. Në vitin 1912 në Stamboll ka rënë një zjarr shumë i fortë, i cili shkaktoi shkatërrimin e 885 ndërtesave në qendër të gadishullit historik. Në këtë foto ka viktimat e zjarrit me karroca dhe ata pak që arritën të shpëtonin nga zjarri. Ata që mbetën të pastrehë gjatë zjarrit e kaloi natën pikërisht në hipodrom. çfarë mund të bëni në Stamboll përveç kësaj duke ngrënë ushqim të shijshëm, duke ecur në rrugë komode dhe gjithashtu duke ushqyer macet e rrugës. Sigurisht,

tregoni fatin në llum kafeje. Kjo traditë është ende e gjallë në mesin e popullatës lokale dhe kur ju shkoni në një kafene shpesh mund të takoni dy të dashura që janë ulur dhe shikojnë të ardhmen e njëri-tjetrit. Fotografitë e ruajtura të vitit 1967, në të cilat Marlon Brando, kur vizitonte Stambollin, lexo edhe fall në llum kafeje. Ku mund të shkoni tjetër në Turqi përveç Antalias 0: 01: 59.580,0: 02: 05.520 bregdeti dhe Stambolli? Në videot e mëparshme kam folur shumë për vende interesante në Turqi, njëri prej tyre është qyteti i Mardinit. aty së fundmi janë shfaqur të veshur shumë bukur dhe kuajt, të cilët

janë jashtëzakonisht të njohura në mesin e turistëve. Foto dhe hipur mbi kalë do t'ju kushtojë rreth 10 deri në 40 lira. Megjithatë, unë jam kundër atraksioneve të tilla, pasi historia e tmerrit të kuajve të Buyukada është ende e freskët në kujtesën time. . Nëse nuk ka kërkesë për këtë shërbim, atëherë askush nuk do të tallet me kuajt. Por Madrin është një nga qytetet më të bukura në Turqi dhe, natyrisht, ia vlen ta vizitoni, por jo për shumë kohë, thjesht për disa ditë. gjithnjë e më shumë prodhues të agrumeve po kalojnë në kultivimin e frutave ekzotike. Një nga sipërmarrësit, i cili braktisi kopshtet me agrume dhe shegë, filloi të rritet ekzotik në vitin 2015 në rajonin Manavgat të Antalias. Dhe jam shumë i kënaqur me vendimin tim.

Pranë plantacionit të bananeve, ka fruta pitaya të njohura si fruti i dragoit. Tani kopshti i tij tashmë i kalon mijëra hektarë, kostoja e një fruti dragoi është shumë më tërheqëse dhe arrin në 40 lireta për kilogram. Po, me fruta të tilla ekzotike më duket sikur jetoj në një lloj të tillë vend tropikal. Përveç kësaj, një balenë vrasëse 5 metra u gjet në Antalia këtë javë. dhe një Shkaba e Grifonit të Librit të Kuq u gjet në Stamboll në zonën e Arnavyutkoy. Alaattin

Arali, i cili gjeti shkabën, në fillim ishte në mosbesim, nga erdhi zogu?! Këta zogj i pamë vetëm në dokumentarë, fëmijët dhe nipërit e mi u befasuan shumë. Kemi parë shkaba dhe kuptoi se nuk mund të fluturonte. Kështu që e çova në shtëpi, kontrollova trupin e tij, por aty nuk pashë asnjë plagë. Me sa duket ai ishte thjesht shumë i lodhur. Më vonë, Alaattin ushqeu me mish pule zogun e Librit të Kuq dhe thirri shërbimin veterinar të rrethit. Zogu

tashmë është dorëzuar në departamentin rajonal të ruajtjes së natyrës dhe parqeve kombëtare. Shumë njerëz mendojnë se ne nuk kemi absolutisht borë në Turqi, por nuk është kështu. Sigurisht, ne e bëjmë. Një gjë tjetër nuk është bora, por gatishmëria e popullsisë vendase për motin e dimrit. Siç thonë ata në Siberi. Një siberian nuk është ai që është gjithmonë i nxehtë, por ai që di të vishet ngrohtë në motin më të ftohtë. Shiko tek këta studentë që erdhën për të ngjitur majën Palandoken në lartësinë 3176 metra, e cila u organizua nga Fakulteti i Shkencave Sportive të Universitetit të Erzurumit me emrin Ataturk, me rastin e 98-vjetorit të shpalljes së republikës. Shumë studentë erdhën pa doreza, kapele apo këpucë të përshtatshme. Natyrisht, studentë të tillë e kishin të ndaluar të ngjiteshin në mal. Edhe pse faleminderit Zotit

ndoshta do të kishin mësuar të visheshin më ngrohtë. Turistët e parë të bllokimit mbërritën në Turqi dhe tashmë ia kanë dalë merrni buletinet e lajmeve. Një grup prej 7 rusësh akuzohen se i kanë vënë zjarrin një pyll në rezervatin e shtegut Lycian. Djemtë thonë se ata nuk janë përfshirë në zjarrvënien. Ne te kunderten, janë përpjekur ta shuajnë vetë zjarrin. Çështja ndaj tyre ende nuk është mbyllur. Tani turistët mund të përballen me burgim, si dhe me dëbim. Mirë që vendasit nuk i kanë rrahur me shkopinj,

pasi tashmë ka pasur incidente të tilla. Deporti për një foto me banane është lajmi më i përfolur në Turqi gjatë gjithë kohës javën e kaluar. Historia fillon me raportimin në rrugë. Një banor i zonës u ankua për këtë ai nuk mund të përballonte bananet, pasi ato kushtonin më shumë se maksimumi më i lartë 14 lira për kilogram. Një banor i zonës tha se sirianët nuk kanë probleme të tilla dhe blejnë banane me kilogramë të tëra. Qytetarët sirianë që jetojnë në Turqi nisën një flash mob provokues

rrjetet sociale si Tik-tok dhe instagram, ku në mënyrë tallëse kanë treguar se si janë të pasur dhe si i hanë bananet. Ky truk i zemëroi edhe më shumë banorët vendas dhe kërkuan nga Ministria e Punëve të Brendshme që t'i gjejë të gjithë shakaxhinjtë dhe t'i kthejë në atdheun e tyre në Siri. çka ka bërë këtë javë Ministria e Brendshme turke. Ministria e Punëve të Brendshme identifikoi të gjithë provokatorët, ata u zhvendosën në qendrën e dëbimit dhe me qëllim duke i dërguar më tej shakatarët në atdheun e tyre. Dhe çfarë po bëjmë atje?! në qiellin tonë plot yje ?! Shikuesit e mi të dashur, falenderoj të gjithë ata që e pëlqejnë, abonohen në kanal dhe, natyrisht, shkruan komente. Për mua çdo koment është i vlefshëm, sigurisht që më jep një nxitje te ecesh perpara. Për shikuesit e mi të rinj, ju kujtoj se në titullin lajme cheGO,

si dhe ÇFARË për yjet shfaqet opinioni i mediave turke, por edhe i qytetarëve turq dhe jo i imi. personale. Lajm i mirë për të gjithë ata që kanë parë seriale si The Cherry Orchard, Zogu i hershëm, zoti gabim, Numri 309 dhe Era e luleshtrydheve. Të gjitha këto seri janë shkruar nga Asli Zengin. Në një nga intervistat e saj, Asli tha se shumë shpejt do të xhirohej një serial tjetër bazuar në komplotin që ajo kishte shkruar. Kjo

projekti do të jetë një seri për platformën dixhitale BIEN connect të quajtur Erkek severse, që përkthehet sikur një burrë dashuron. Një nga rolet kryesore do të luajë aktori Alperen Duymaz. Emri i partneres së tij tashmë është bërë i ditur. Ajo do të jetë Busra Develi. Megjithatë, ky vendim në masë të madhe ka mërzitur fansat e Alperen Dumazit, të cilët donin të shihnin aktoren Hansanur Sancaktutan si partneri i tij. Tani fansat e aktorit po shkruajnë në mënyrë aktive postime dhe cicërima se Busra Develi dhe Alperen Dyumaz nuk janë të përshtatshëm për njëri-tjetrin. Aktorja mund të zëvendësohet lehtësisht, kjo praktikë tashmë ka ndodhur. E ka zbuluar edhe shkrimtari i emisionit se ajo zhvilloi një histori komedie romantike prej 60 episodesh. Seriali Plage ne zemer

tregon rezultate shumë të mira në episodin 17. Shkak për këtë ngritje ishte ribashkimi i Feritit dhe Ayse. Çdo skenë e serialit u filmua me shumë kujdes dhe e preku thellë audiencë. Megjithatë, shumë shpejt në këtë kohë do të transmetohen dy seriale të gjigantit - Alparslan dhe Three Kurus.

Nuk është e qartë se si kjo do të ndikojë në plagën e serialit Zemra. Grupi i xhirimit, skenaristët, si dhe aktorët e serialit thanë se konkurrenti ishte gati dhe tashmë po prezantonte personazhe të rinj. Ndërkohë javën e ardhshme do të jetë premiera e serialit Three Kurus. Seriali është i pritur jo vetëm nga publiku, por edhe nga aktorët. Shumë shikues shohin një intrigë të madhe në fakt

se tre kuru, mollë e ndaluar dhe plagë e zemrës do të lirohen në të njëjtën kohë, dhe se aktorja dhe Nersin Cavadzade janë të lidhur me secilën prej tyre. Siç e dinë shumë njerëz, aktorja Nersin Cavadzade mori pjesë në xhirimet e mollës së ndaluar për katër sezone, por u largua pas një mosmarrëveshjeje me drejtorin. Gjithashtu, i fejuari i saj Gokhan Alkan luan në serialin Plagë në zemër. Nersin u intervistua këtë javë dhe tha se ishte shumë e emocionuar dhe mezi po priste premierën e saj Tre Kurus. Kur aktorja u pyet edhe një herë për martesën e ardhshme, ajo kritikoi gazetarët që bëjnë pyetje të ngjashme: Kur do të keni fëmijë? Kur do martohesh? Pse nuk mundesh?! Cili është problemi juaj? Ju keni hedhur hapin e parë, por kur do të jetë i dyti? Puna për të shpëtuar seriali Barbaros: Shpata e Mesdheut, i cili tani po kalon kohë shumë të vështira, vazhdon. Udhëheqja e Seriali fillimisht ndryshoi shkrimtarët, por kjo nuk ndihmoi, pastaj ndryshuan regjisorin dhe kameramanin, por u morën vendime të tjera. Për të tërhequr shikuesit në historinë e përditësuar të serialit, u bë e ditur se në lidhje me komplotin e ri, dy aktore po hiqen. Ata janë: Melis Babadyg,

që luan Zeiyep dhe Gulcan Arslan, që luan Despinën. Seriali Alparslan ende nuk është publikuar, por tashmë ka bërë bujë. Traileri i serialit tashmë është shikuar nga më shumë se 2.5 milionë njerëz. Premiera do të zhvillohet shumë shpejt, përkatësisht më 8 nëntor. Fahriye Evgen u pa në një Vulcan Kanak koncert me djalin e saj Karan dhe Fahriye gjithashtu i ka gëzuar fansat e saj me fotot e Halloween në një kapelë shtrigash. Fansat e saj ishin thjesht të kënaqur. Halloween në Turqi, natyrisht, nuk është aq i zhvilluar si në vendet evropiane, por aktorja Asli Enver, e cila është tani në Meksikë, gjithashtu gëzoi fansat e saj me foto dhe video në a Kostum Halloween. Seriali Gjykimi rrëmben vëmendjen e shikuesve të dielave. Një herë përsëri, ai merr admirim për historinë. Ekipi i projektit me të gjithë aktorët si dhe skenarist

Sema Ergenekin festoi suksesin e tyre në renditje këtë javë. Aktorja e serialit Gjykimi Pinar Deniz shoqërohej nga i dashuri i saj Yigit Kirazci. Çifti dha një intervistë të shkurtër dhe tha që në këtë kohë të dy aktorët po punojnë shumë dhe kjo është shumë mirë. Yigit Kirazci është një nga kryesorët aktorët në serialin rival televiziv Gjithçka rreth martesës. Ai, si e dashura e tij, luan një avokat. te

Pyetje provokuese nga gazetarët: kush luan më mirë? Dhe cilin serial duhet të zgjidhni? Aktorët nuk u përgjigjën dhe vetëm qeshën. Do të zhvillohet premiera e episodit të parë të serialit Aziz këtë javë më 5 nëntor. Aktorët janë shumë të emocionuar dhe kanë dhënë një intervistë për emisionin e tyre televiziv në kanalin e tyre, pikërisht në set. Secili prej aktorëve foli për karakterin e tyre. Kushtojini vëmendje

tek kjo skenë. Murat ka shpërndarë një video se si ka filmuar. Unë mendoj se kjo është shumë qesharake. Do të kishte më shumë video të tilla nga seti. Ne si spektatorë jemi shumë të interesuar. Pas përfundimit të serialit, "Mos e lësho dorën time" në 2019, Alp Navruz dhe Alina Boz u takuan përsëri në xhirime, por jo seriali, por një reklamë për kompaninë DeFacto, e cila tashmë ishte ne ajer. Në fillim, mund të duket se videoja është xhiruar në mënyrë humoristike, megjithatë, Në reklamë janë ngritur çështjet e barazisë gjinore. Më 25 tetor aktorja Ayca Aysin Turan festoi ditëlindjen.

Ka shumë thashetheme dhe spekulime për lidhjen mes Ayca Aysin Turan dhe partnerit të saj Alp. Navruz. Aktorët nuk konfirmojnë se mes tyre ka ndonjë lidhje romantike, përkundrazi, në një nga intervistat Alp tha se mes aktorëve ka vetëm miqësi. Megjithatë, me postimin e tij urimi në instagram për nder të ditëlindjes së Ayca-s ka zgjedhur një foto nga skena romantike e serialit Island's Tale dhe sërish bëri mediat, por edhe fansat e tij, dyshim se mes tyre kishte vetëm miqësi. Ndërkohë, Star TV këtë javë ka diskutuar tashmë për këtë mbyllja e serialit për shkak të vlerësimeve të ulëta. Deri më tani, vendimi përfundimtar për mbylljen ka 0: 13: 02.910,0: 13: 08.850 nuk është zënë, por nëse menaxhmenti tashmë ka filluar të flasë për këtë, kjo është të paktën një shumë e keqe

thirrje për serialin. Seriali The Girl in the Glass tashmë është lider jo vetëm të enjten, por edhe seriali me i mire i ketij sezoni. Natyrisht, ishte e pritshme që shtypi filloi të sillte të dy aktorët kryesorë së bashku. Duke folur për faktin se një marrëdhënie e tillë romantike lindi mes tyre. Shkak për këtë ka qenë kjo video. Sapo mediat e panë çiftin bashkë në një kafene, ata filluan menjëherë duke shkruar për marrëdhëniet romantike. Po sikur të jenë kolegë tani nuk mund të takohen fare dhe shkoni rreth 100 metra nga njëri-tjetri?! Kjo është e çuditshme. Shtypi turk e sjell fjalë për fjalë

aktorët e kolegëve të tyre ndaj një lloj tabuje që nuk mund ta takojnë fare jashtë sheshit. Mendimi im personal është se dy njerëz, veçanërisht kolegët, natyrisht, mund të takohen në një kafene dhe bisedoni. Lajmi i radhës është nga kategoria e të preferuarave të mia, të cilat shfaqen në kanalet televizive se mendimet e shikuesve turq dhe shikuesve nga e gjithë bota mund të jenë kolosale të ndryshme. Transmetuesi i Amerikës Latine Globo gpoup ka blerë 5 seriale televizive turke për t'u transmetuar në të Platforma e pagesave dixhitale Globa play. Këto seriale janë: Leke, Rrahje Zemre, Ramo, Marashanets dhe

Tokat e hidhura, dhe seriali Vera e fundit do të shfaqet në Rumani. Aras Bulut Iynemli u intervistua këtë javë në një konferencë për shtyp të kompanisë GSM, fytyra e markës së cilës ai është. Ai u pergjigj pyetje nga gazetarët për projektet e reja dhe jetën personale. Në projektin e ri do të luaj Mustafën

Kemal Ataturk. Unë jam shumë i emocionuar për këtë. Është një nder të luaj një rol të tillë. Për momentin Nuk mund të them shumë për projektin kur vjen koha që kompania e prodhimit të bëjë një deklaratë. Kur u pyet për marrëdhënien me Bige Onay. Aras nuk u përgjigj dhe thjesht, në kuptimin e drejtpërdrejtë, iku. Këtë javë shkoi Akin Akinozu me të dashurën e tij Sandra Pestemvlciyan në Itali, në qytetin e mrekullueshëm të Sorrentos, për dasmën e miqve të tij Oliver dhe Julie. Sigurisht, ai ndau

foto me ndjekësit e tij në Instagram. Ibrahim Cellikol erdhi në Stamboll këtë javë, fjalë për fjalë për një ditë, për të kaluar kohë me familjen e tij. Ai ka arritur të japë një intervistë për Furkan Kayabasoglu, i cili drejton lëvizjen publike Jepi premtime fshatit. Në një intervistë me

Ibrahimit, u diskutua për mbështetjen e tij aktive në projekte sociale. tha Ibrahimi se duke ndihmuar njerëzit, natyrën dhe kafshët, ai ndihej i lumtur. Por gjëja më interesante në këtë intervistë ishte për të parë marrëdhënien e Ibrahimit me djalin e tij Aliun. Mund të shihet se

Aliut i mungonte shumë babi, fjalë për fjalë nuk e la të ikte për asnjë minutë. Diten tjeter, gruaja e tij Mihre së bashku me djalin e saj Aliun shkuan në Bodrum dhe Ibrahim Cellikol me shokun e tij Umit Kantarcilar ishte dëshmitar i dasmës së mikut të tij. Beren Saat doli në skenë gjatë një koncerti nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu. Beren kërceu me të dashurin e saj. Dhe shumë i kënaqur si fansat e saj ashtu edhe të Kenanit. Më 27 tetor Kivanc Tatlitug festoi ditëlindjen. e tij i dashuri Basak Dieser ka shpërndarë një foto dhe ka shkruar të dua. Më shumë se universi. Tani është koha për të pëlqyer, komentuar këtë video, si dhe për të abonuar në kanal, nëse për disa arsye nuk e keni bërë ende. Një tjetër aktor ka festuar ditëlindjen më 27 tetor, Furkan

Palaly, e cila po luan në serialin televiziv Bitter Lands. Aktori mbështet Let Kids fryj projektin tonë të tortës, dhe Furkan gjithashtu ndihmon shkollat ​​duke blerë artikuj shkrimi, gjithçka që nevojitet dhe lodra për shkollat ​​e fshatit. Furkan ndau një tortë ditëlindjeje me fëmijët e shkollës së fshatit disa ditë para ditëlindjes së tij. Ai u dërgoi atyre një tortë të madhe. Shkolla e fshatit fëmijët festuan ditëlindjen e tij me Furkan. Hande Ercel shkoi në Nju Jork këtë javë. Jo vetëm, jo ​​me Keremin, por me shoqen e saj Bensu Soral. Më lejoni t'ju kujtoj se Hande Ercel ka qenë shumë e trishtuar gjatë muajve të fundit, sepse ajo ende nuk mund t'i mbijetojë humbja e nënës së saj. Miku i saj Bensu Soral së fundmi është përmendur në media me lajmin e divorcit.

Të dashurat po kalojnë shumë mirë dhe vishen në të njëjtin stil. Stilistët admirojnë imazhin e aktore dhe na jep informacion se sa kushtojnë rrobat në këtë imazh. Më në fund, pas një kohe të gjatë Hande Ercelit i digjen sërish sytë dhe duket qartë se është e lumtur. Nën çdo postim, Kerem largohet

një koment. Shihet se ka ardhur koha t'i mungojmë njëri-tjetrit. Në ditën e dytë të qëndrimit të Handes në Nju Jork, të dashuruarit filluan të ndajnë fotografi të përbashkëta nga arkivat e tyre. Kur Hande shkoi në muzeun e Legos, ajo ka postuar këtë foto dhe ka shkruar Kerem, je me mua? Më duket se është shume mire qe Keremi nuk shkoi tani. Imagjinoni sa i mërzitur do të ishte. Ne jemi vajza,

ne duhet të qëndrojmë pranë një muri të bukur dhe të bëjmë një fotografi të mirë për disa orë, dhe çfarë po bëjnë djemtë në këtë moment ?! Të varfërit ulen në një stol dhe na presin. Në ditën kur u publikua videoja ime, të martën u bë e ditur se Hande Ercel ishte kthyer në Stamboll. Kerem e takoi atë. Hande ishte pak nervoze dhe tha se nuk donte të fliste me gazetarët. Çifti nuk ka dhënë asnjë intervistë dhe shumë shpejt ata u larguan. Një artikull u shfaq këtë javë në gazetën spanjolle Lavanguardia me intervistë me Kerem Bursin, në të cilën ai iu drejtua fansave të tij. Ai tha se nuk kishte nevojë dhurata nga fansat e tij dhe do të ishte mirë nëse fansat do ta falënderonin me donacione fondacioni bamirës për mbrojtjen e mjedisit. Agjencia do të marrë përsipër karrierën e Kerem në Spanjë

menaxhimi mbretëror. A do të thotë kjo se Kerem së shpejti do të ketë një projekt të ri spanjoll, është ende i panjohur. Lidhur me datën e publikimit të filmit Eflyatun, i cili u xhirua në shkurt të vitit të kaluar, u përgjigj drejtori i kastingut të projektit - Selim Bahar. Është e vështirë të përmendet kjo datë e lëshimit.

Filmi është ende duke u punuar, ndërsa filmi do të përballet edhe me shikuesit e tij për herë të parë në festivalin e filmit. Ai rasti i rrallë kur mediat turke shkruajnë për Can Yaman. Can Yaman është i përfshirë në mënyrë aktive në projektet sociale. Ai ndihmon fëmijët që kanë nevojë për arsim. Në derrkucin e tij

një tjetër projekt social ra. Këtë herë aktori mori pjesë në projektin e Fondacionit Banco Alimentare, që mbledh ushqime në Itali. Koha për të përkuar me ditën botërore të makaronave, e cila u mbajt më 25 tetor, Banco Alimentare siguron që ushqimi i tepërt nga prodhimi bujqësor dhe industrial nuk hidhet, por përpunohet dhe dorëzohet njerëzit që kanë nevojë për të. Can prezantoi recetën e makaronave italiane në një reklamë duke i sponsorizuar me një markë dhe u tregoi të gjithëve se është i zoti në përgatitjen e makaronave. Pra jo gjithmonë turke

Mediat shkruajnë keq për Canin. Can i intrigoi shumë fansat e tij me një postim në instagram, në të cilën ai përshkroi kam surpriza të reja për ju, shihemi së shpejti! A njeh njeri me me cfare lidhet?! Shumë media filluan ta lidhin këtë me prezantimin e parfumit Can Yaman mania dhe shumë supozohet se shumë shpejt do të ketë një takim të ri me fansat e tij. Xhirimet e serialit Viola il mare vazhdojnë. Data e publikimit të serialit nuk dihet ende. Gjithashtu, nuk dihet nëse do të shfaqet seriali gjuhe te tjera. Ajo që dihet është se seriali do të shfaqet në kanalin televiziv 5 çdo javë dhe siç është premtuar domosdoshmërisht në kohën kryesore. Seriali do të jetë i disponueshëm edhe përmes aplikacionit mediaset play.

i cili është falas dhe i disponueshëm në të gjitha pajisjet. Çfarë na mbetet të bëjmë?! Jini të durueshëm dhe 0: 21: 02.390,0: 21: 08,180 prisni kur të mësojmë detaje të reja. Pëlqejeni këtë video, abonohuni në kanal dhe kështu 0: 21: 08.180,0: 21: 15,080 sigurohuni që të komentoni në këtë video. Shihemi shumë shpejt, dhe tani kalo një ditë të mbarë!

2021-11-05 17:05

Show Video

Other news