Nala cat's European bike adventure️ VLOG #68

Nala cat's European bike adventure️  VLOG #68

Show Video

Çfarë është kjo? Shiko, Nala, çfarë është kjo, çfarë ka brenda, çfarë ka brenda, çfarë ka brenda? Çfarë po ndodh djema, shpresoj që të gjithë të jenë mirë atje, ne u larguam nga hoteli rreth 10 minuta më parë Nala nuk shkoi kurrë në tualet këtë mëngjes, kështu që unë thjesht jam ndalur në këto pyll vetëm për t'i dhënë kohë për të bërë biznesin e saj dhe, po, të bëjë atë që i nevojitet për të bërë para se ajo ishte kthyer në shportën Ne kemi një cikël gjashtë orë sot dhe që na merr në kryeqytetin e Sllovenisë unë nuk e di se si ta shpallë atë kështu që unë nuk jam gonna të edhe përpjekje që vërtet kështu që është një cikël gjashtë orë Nuk mendoj se do t'i bëjmë të gjitha sot, duket, harta duket mjaft kodrinore dhe po, kështu që shpresojmë se do të gjejmë diku për të kampuar sonte para se të errësohet që është larg arinjve dhe shenjës së ariut në videon e fundit meqënëse njerëzit më kanë informuar se nuk do të thotë arinj, kjo do të thotë që nuk ka mbeturina, kështu që si ta dija që nuk do ta rrezikoja gjithsesi Po, ai pushoi shiun dhe do të bie borë më vonë, kështu që po më pak duke folur më shumë çiklizëm Atje shkojmë thjesht ndezim dritën e biçikletës sepse këtu lart po mjegullohet Shikoni t statuja e tij e madhe këtu, është në kopshtin e dikujt Eh sa bukur është kjo? Ai nuk është edhe aq i madh edhe pse unë mendoj se unë mund të luftoj atë Ua, le të marrim biçikletë Atje shkojmë më në fund gjetëm borën, kështu që sapo u tërhoqa duke prekur Nala, ndoshta nuk më beson këtu, por ajo është ende shumë e ngrohtë, ajo është sikur ajo thjesht rrezaton vapë, por gjithsesi e kam vendosur kërcyesin e saj, ajo ishte thjesht në gjumë të shëndoshë dhe gjithashtu kam vënë vetëm një palë pantallona aty pranë duke ecur me biçikletë drejt të ftohtit, në mënyrë që ta mbrojnë atë pjesë të shportës nga ftohja përshëndetje eh ju thjesht dëshironi të flini Po ajo me siguri do të flejë pjesën më të madhe të ditës gjithsesi, kështu që dukshmëria është ende në rregull, por të dyja dritat janë ndezur dhe po, le të ciklike Dukshmëria ka filluar të përkeqësohet pak, kështu që nëse përkeqësohet shumë se kjo, unë mendoj se thjesht do të gjej një vend për kampim që kemi bërë 15 milje deri më tani dhe kanë mbetur akoma 25, ooah Oh thjesht duke u ndalur për një pushim të vogël kur do të ngjitemi në atë kodër atje po bëhej vërtet e qetë mjegullnaja mezi shihte kështu që po mendoja të ndaloja dhe të gjeja një vend për kampim, por më pas arritëm në qoshe dhe shikojmë një ditë të bukur absolutisht të mrekullueshme Vajzë e mirë vajzë e mirë Duhet ta mësoj të mbajë bluzën përsëri, mund t'i shihni këmbët e saj të pasme duke u ulur pak, por ka kaluar një vit që ajo është e kishte në pra çfarë është ajo? Duket sikur ke marrë pak bojë mbi ty vajzë e mirë E shikon sorrën? Pra, po, ne sapo dolëm nga rruga kryesore, kodra e madhe që duhet të ngjitemi është në thelb pikërisht këtu, por siç mund ta shihni, dukshmëria ka rënë pothuajse asgjë, kështu që ajo që do të bëjmë, tani është gjysma tre e kaluar kështu që do të errësohet ndoshta rreth gjysmë ore vetëm me sa mjegull ka dhe kështu ne thjesht do të shkojmë këtu dhe do të ngremë kampin dhe më pas do të trajtojmë kodrën e madhe në mëngjes kur të kemi më shumë dritë dite dhe shpresojmë se nuk ka më mjegull, kështu që le të shkojmë dhe të ngremë kampin Po vjen? Vajzë e mirë vajzë e mirë ki kujdes se është e rrëshqitshme Çfarë të thashë? Eh? Çfarë të thashë? Duhet të dëgjoj Kështu e gjetëm këtë vend të vogël për në kamp dhe u larguam nga rruga kryesore sepse po bëhej vërtet mjegull dhe më pas u futëm në një shteg me baltë që ishte paksa një makth dhe më pas vumë re këto tabela këtu poshtë. ne zbritëm, dua të them se niveli i ujit është pak i lartë, mund ta shihni atje, por dua të them nëse vendosim një tendë atje lart, kemi ende disa centimetra uji mund të rritet, kështu që mendoj se këtu do të shkojmë kamp sonte si mendoni? Eh? Do të jetë koha e darkës për të, kështu që le ta ushqejmë, unë e di, vendose këtu për ty që të mund të gjesh diku të thatë për ta ngrënë, oh vajzë e mirë a mund të vish në atë anë Oh le të shikojmë, kjo nuk ndodhi shkoni në plan babi Çfarë po mendoni? Çfarë po mendoni të bëjmë kampin këtu? Eja ketu pershendetje oi pershendetje nuk mund te te shohim ehhh a duhet te kampojme ketu duhet te kampojme ketu? Po, mendoj se është e sigurt, mendoj se është e sigurt, kështu që e vendosa pëlhurën e gomuar këtu, por në fakt thjesht do të shkoj atje dhe do të gjej një vend për të kampuar vetëm sepse niveli i ujit është mjaft i lartë dhe gjëja e fundit që dua në mesi i natës është për të shkuar për të notuar kështu që po, ne do të shkojmë atje lart përpiqemi të gjejmë diku të strehuar në kamp do të jetë një natë e ftohtë do të jetë një natë e gjatë kështu që nesër në mëngjes do të shkoj me siguri dukem i lodhur gjithsesi le të shkojmë Prisni derisa të shihni madhësinë e këtij qeni që po vjen pronari pak më vonë, kështu qeni erdhi i pari, mendova se ishte një ujk gjithsesi duket si një alzas, kështu që thjesht do ta lë të kalojë Përshëndetje përshëndetje përshëndetje shih, tha të Big dog Pra, ajo që unë kam gjetur është, nuk e di nëse ju mund të shihni atë të duket e madhe plevicë si një hambar i madh deri atje unë kam pasur një sy përreth qytetit kjo është gjëja më e mirë unë mund të gjeni kështu që le të shohim se si është kur futemi brenda Nah, në fakt jam shumë i kënaqur me këtë vend kampingu është në të vërtetë një strehë e mirë vetëm në rast se unë nuk bie shi apo borë dhe ne jemi të mbrojtur nga era nga kjo anë. Nuk mendoj se do të ngre tendën, por mund të varet nga sa ftohtë bëhet dhe pastaj po të flas me ty së shpejti Oh është një natë e ftohtë unë Unë e kam Nalën në shtratin e saj të vogël dhe i kam dhënë asaj bluzën time shtesë përshëndetje, por po, ajo është e bukur dhe e shijshme atje, sapo kam ngrënë disa petë me supë domate të cilat në të vërtetë ishin të bukura, kështu që më jep diçka të këndshme dhe të ngrohtë në barkun tim. Unë do t'ju tregoj se ku kemi fushuar në mëngjes, sepse dua të them se kisha shumë ftohtë për të mbërritur këtu, sapo ngrita çadrën sa më shpejt që munda dhe hipa në çantën time të gjumit, kështu që po këta jemi ne dhe do të shihemi në mëngjes natën e mirë mirëmëngjes djema mirë, pata një gjumë të shkëlqyeshëm mbrëmë, nuk mendoj se dukesha shumë i lodhur, sapo i dhashë Nalës një shëtitje të vogël dhe pastaj do të kthehem dhe do t'ju tregoj se ku kemi fushuar mbrëmë, por doli në fakt është një qytet mjaft i madh që është mjaft befasuese, kur pashë hartën mbrëmë dukej si një rrugë e vogël e vetme b por ka shtëpi që shkojnë shumë lart është për t'u habitur, por duket gjithashtu e ftohtë, por më pas, kur të dilni dhe t'i jepni vetes pesë minuta për t'u mësuar me temperaturën, është në të vërtetë shumë mirë gjithsesi, unë do të vazhdoj t'i jap asaj një ec dhe pastaj do të kthehem në tendë të të tregoj se ku kemi fushuar dhe më pas do të bëjmë paketimin dhe do të vazhdojmë kështu që le ta bëjmë këtë , do të kthehem vetëm tani vendos bluzën e Nalës dhe fillo të paketoj, por po kjo a është vendi ku kemi fushuar në këtë strehë të madhe ka një fushë futbolli dhe basketbolli këtu pjesë e lumtur e shkollës, por është mëngjes i së shtunës kështu që nuk do të shqetësoheni nga askush oh ku po shkoni? Pra, po, kjo ishte thjesht vendose çadrën atje poshtë, kishte strehë të kishte një mur atje, kështu që është pak i mbrojtur nga era gjithashtu dhe po, dua të them se u arrita shkëlqyeshëm ashtu edhe Nala, po ngjitu, ngjitu në çati Ku po shkon? Je i lumtur atje? Të parë të saj, ajo e mori në fakt deri në çati Çfarë një numpty Çfarë numpty më tej, sepse në qoftë se ju shkoni atje, atëherë nuk e di se si unë jam duke ju marrë poshtë Oi, eja hidhen poshtë kërcim kam ty "Të kam po vajzë e mirë vajzë e mirë Kështu që ajo kodra atje lart, ajo e madhe që sheh nuk e di nëse po e drejtoj me gisht se ja ku duhet të shkojmë me biçikletë sot në mëngjes dhe qyteti është një tre- një orë largësi, kështu që thjesht do të paketoj gjërat dhe do të arrijmë atje sa më shpejt të jetë e mundur, por do të qëndrojmë për një javë, por mendoj se do ta ngushtojmë pak sepse duket se është mjaft e shtrenjtë qytet kur ne po kërkojmë vende mbrëmë që do të pranonin mace, kështu që aye le të grumbullohemi dhe të bëjmë çiklizëm Oh kodra, kodra, kodra Ehhhh Uuu arriti në majën e kodrës tani për pjesën argëtuese duke zbritur, por është gjithashtu pjesa më e ftohtë jam e mbështjellë sa më shumë që të jem Nala është e mirë e kam të mbështjellë plotësisht tani dhe po le ta bëjmë atë oooooooooooo kjo është e freskët në hundë dhe gishta Kush oooo heeheeeee Arritëm në qytet ne kemi pesë minuta për të shkuar përpara hotelit dhe në fakt deri më tani ka qenë një qytet i bukur për të çiklizmit në shtigje të bukura për biçikleta të bukura dhe të lehta, rrugë kaq të qeta po, ka qenë perfekt kështu që pesë minuta deri në hotel dhe duke shkuar për të kontrolluar në dhe vërtet unë mund të shkoni për një dush të marrë të ngrohtë Oh gishtërinjtë e mi gishtërinjtë e mi si akull unë jam gonna të marrë këpucët e mia jashtë dhe unë do të duhet morth në gishtërinjtë e mi Gjithsesi le të shkojnë në hotel Ka të shkojmë marrë për filloni të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve kur të hyjmë në qytet, apo jo? Mbi shpatullat aty ku i pëlqen Si është protesta juaj e parë? Po, pra, ne jemi në një protestë atje mirë, ne u mbërthyen në një dhe padyshim që është shumë e zhurmshme për të, kështu që sapo zbriti nga një rrugë anësore dhe mendoj se hoteli ynë ishte në të vërtetë në atë rrugë, kështu që thjesht do të presim derisa të kalojnë të gjithë tani ne Unë jam duke u ndjekur nga protesta, kështu që unë mendoj se hoteli ishte pikërisht këtu, kështu që unë do të marr Nala sa më shpejt që të jetë e mundur që të jetë e mundur që të ketë një pemë të vogël Krishtlindjesh Pikërisht në krye të biçikletës jashtë të gjithë protestuesit janë atje, por unë thjesht dua të fut Nala sepse është shumë e zhurmshme për mënyrën e saj shumë e zhurmshme oh zoti im Të mban në formë gjithsesi Ahh perfekt Po çfarë mendon çfarë mendon? Po afrohesh? Vajzë e mirë aye apartament të bukur vockël ne kemi marrë, kuzhine këtu banjo vetëm në atje dhe vetëm një krevat wee deri atje Nala duan këto lloj të shkallëve, sepse ajo vetëm shkon lart e poshtë gjithë natën nuk ju nuk e bëni ju po drejta djema shpresoj se ju ka pëlqyer kjo video dhe shihemi në videon tjetër Oh, nga Skocia - Ku e mbani macen? Në shportë po

2021-12-13 23:30

Show Video

Other news