Three Winter Days under a Tarp - in Wind, Cold and Mud

Three Winter Days under a Tarp - in Wind, Cold and Mud

Show Video

Nic vás nemůže zastavit v tom, co máte rádi Ahojte kamarádi, konečně na horách! Studený, zimní větrný den co víc si můžeme přát! Brzy nashle! a tady máme náš výborný ovocný čaj takže, po dvou hodinách klouzání v bahně přelézání padlých stromů jsem konečně dosáhl vrcholu kopce přístřešek jsem nechal nedokončený byl jsem už příliš unavený a začínala mi být zima tak jsem rozdělal oheň pro zahřátí naslouchám ohni a větru... (vidíte ty jiskry? Každá z nich může zapálit les ) ( nejen proto je rozdělávání ohně v lese nebezpečné a v ČR je zakázáno) Ahoj zase, právě odpočívám u ohně ohřívám si nohy a celé tělo dříve, než půjdu spát. Byl to velmi náročný výšlap protože poslední kilometr byla cesta rozbitá lakatošem a byla hrozně blátivá, takže jsem se brodil blátem po kotníky.

vídíte, jak jsem špinavý vypadám jak havíř, když se vrací ze šichty ale teď je to dobré. Jediný problém je, že je trochu větrno možná ten vítr slyšíte - v korunách má poryvy až 60 km/h ale tady je to maximálně dvacet, třicet - takže v poho Kvůli silnému větru jsem také postavil přístřešek mezi menšími stromy které se snad nezlomí a nespadnou mi na hlavu také jsem se vyhnul starému bukovému lesu se starými shnilými větvemi kde i sebemenší větev mne může okamžitě zabít, když spadne ahoj, tak jsem připraven ke spaní, se svou výbavou v přístřešku a těším se, až vás zítra ráno znovu uvidím. Dobrou noc! Ahoj, dobré ráno všichni, je tři čtvrtě na tři pořád vše v pohodě, ale začalo pršet a uvnitř boudy mám celkem silnou kondenzaci ale nechci ji otevřít, jinak sem půjde vítr a nebude to příjemné Takže jo, prozatím dobrá noc uvidíme, jak skončí je to zajímavé, tady ležet, v malinkém prostoru venku je hrozné počasí nikoho by ani nenapadlo, aby šel ven ale jo, je mi příjemně OK, na viděnou ráno Hurá! Je tu nový den! Ahoj, dobré ráno, je čvrt na devět a mně se pořád nechce z mého teplého kutlochu to znamená, že jsem ho postavil dobře musím čůrat..... No nic, je tu nový den! Teď vám ukážu, v čem spím Naspodu je nejdůležitější pytel na odpadky, izolace proti vodě pak alumatka, pak skládací umělohmotná karimatka pak kabát, na kterém jsem spal a byl přikrytý spacákem jsem příliš tlustý, takže musel být rozepnutý - proto jsem spal na kabátu. a pro jistotu jsem byl ještě přikrytý záchranářskou fólii a spal jsem dvanáct hodin, tak jsem byl unavený. Tady můžete vidět, že největší problém v uzavřených přístřešcích je kondenzace takže dříve, než vyrazíme, musíme to aspoň trochu usušit.

Když jste venku jen jednu noc, není problém všechno sbalíte do batohu mokré, skočíte na vlak a vysušíte to doma. Ale tady musíme chvilku počkat. A toto je můj dvacet let starý spacák jeho výplň je ze speciálního amerického mikrovlákna tento materiál vám umožní spát i v mírně vlhkém spacáku a pořád se budete cítit v teple. Takže všechny mé nové spacáky jsou z něho. Jako jedinou výjimku mám jeden péřák ale ten je fakt jenom do sucha Konečně trochu slunce, tak nabíjím baterku do kamery takže dobrou chut, ahoj za chvíli! už jsme dovařili náš ovocný čaj přidám jen trochu černého čaje přiměřeně:) zamícháme Tak na zdraví, dobrou chuť výborné...

Jako obvykle, jsme už sbaleni a chystáme se vyrazit. A nic jsme tady nenechali, sebemenší stopu. Byla to perfektní noc, výborná, spal jsem jako mimino byl jsem příliš líný zase vyrazit takže teď je okolo dvanácté a já teprv opouštím plac spal jsem dobře, jedl dobře, pil dobře - a les zůstal stejný jako předtím OK, nashle později Je to jako katedrála, podívejte Některé z těchto stromů mohou mít až 40m, skoro jako v tropickém lese Chci vám ukázat svůj bezbateriový, absolutně přesný navigační systém v ruce mám mapu a na hodinkách mám malý kompas takže si mohu jednoduše zorientovat mapu, a jít... A teď chvilka pravé čundrácké poezie svět je najednou krásnější, jasnější...

Ahoj, dobrý večer všichni, jsem na svém druhém placu mého třídenního horského výletu jsem teď v údolí malého potoka, asi ho slyšíte trochu odlišné prostředí - méně větru, více vlhkosti ale jsem si jistý, že to bude další nádherná noc zase se ozvu, než půjdu spát. Ahoj! Tak, den se nachýlil, poslední chvíle s ohněm hop do boudy, a spát. Dobrou, kamarádi! Na viděnou ráno - nebo ještě v noci, jestli se stane něco zajímavého Dobrou! Ahoj ještě, chystám se ke spaní ve svém kutlochu vše je nachystané, já jsem unavený, dobrou noc - na viděnou ráno! Hurá! Je tu nový den! Dobré ráno, toto je můj druhý přístřešek zepředu je otevřený - včera nebyl žádný vítr tak jsem se vyhnul kondenzaci Znovu odcházíme, beze stopy za námi Teď se musím nějak dostat dolů tímto údolím kde není žádná cesta, takže si na chvíli zahraji na Bear Gryllse všechno je mokré a kluzké, sněží, no - dobrá výzva! Uvidíme, jdeme na to! Ahoj znova! Jsem teď zpátky na stejné vlakové zastávce, jako jsem byl první den pardon, že jsem nenatáčel na mé cestě od vodopádů ale měl jsem celkem naspěch, 4 km sprintu abych chytil poslední vlak ale nakonec jsem tady Díky moc vám všem za sledování, moc díky za vás prvních 23 odběratelů doufám, že jste se bavili a že se vám to líbilo prosím komentujte, pokud ještě neodebíráte - odebírejte lajkujte, hejtujte, vše je vítáno takže ještě jednou velké díky vám všem. Ahoj, Tatanka.

Moc díky za sledování Prosím, odebírejte, sdílejte a komentujte

2021-01-12 20:42

Show Video

Other news